Opłaty

Czesne w wysokości 2 300 zł miesięcznie opłacane przez 12 miesięcy w roku, licząc od lipca (rok zapisu ucznia do szkoły) do czerwca (rok ukończenia szkoły); płatne z góry do 7 dnia każdego miesiąca.

Dla kogo jesteśmy?

Tworzymy szkołę dla wszystkich uczniów i uczennic, którym niekoniecznie po drodze z systemem szkolnictwa publicznego. Dla wszystkich, których potrzeby wykraczają poza utarty schemat. Dla osób, które chcą być dostrzeżone i które chcą dzielić się swoją energią i pasjami z innymi.

Nie zamykamy się na uczniów i uczennice ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i wiemy, że jesteśmy w stanie stworzyć dla nich bezpieczne środowisko do rozwoju i nauki.

Kadra

Grono pedagogiczne naszej szkoły, to osoby o szerokich zainteresowaniach i umiejętnościach.  Wszyscy nauczyciele i nauczycielki za główny cel obierają przekazanie wiedzy w sposób dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości grupy.

Dyrektorka ds. opiekuńczo-wychowawczych - Ewelina Fedorczyk

Obsługa procesu rekrutacji | doradczyni zawodowa - Aleksandra Rudnik-Byczuk

Biologia | Chemia - Patryk Anioł

3. Rozwijanie pasji

Nasze pasje są czymś, co napędza nas w życiu. A co jeśli młody człowiek jeszcze nie znalazł swojej drogi? Wtedy pojawiamy się my i oferujemy różnorodne zajęcia pokazujące możliwości i wspieramy w wyborze swojej ścieżki kariery. Oferujemy:

• Klub filmowo-teatralny
  • Zajęcia z nagrań dźwięku w profesjonalnej sali nagrań
  • Warsztaty fotograficzne z obróbką zdjęć
  • Informatyka medialna

2. Zajęcia społeczne

Rozwój u młodzieży sfery emocjonalno-społecznej traktujemy tak samo poważnie, jak pogłębianie wiedzy. Stąd u nas w szkole prowadzimy zajęcia poszerzające kompetencje miękkie, niezbędne w każdej branży życia zawodowego.

1. Nauczanie blokowe

Lekcje prowadzimy w trakcie 1,5 godzinnego bloku, w którym grupujemy wiedzę z danego tematu.

Nasza historia

Nasza historia rozpoczęła się od dostrzeżenia potrzeby stworzenia miejsca dla młodych ludzi, którzy poza wysoką jakością kształcenia chcą nauczyć się przydatnych umiejętności w życiu społecznym i zawodowym. I tak powstała nasza szkoła.

Nasze wartości czerpiemy z ciągle doskonalonych i wypracowanych przez lata systemów pracy i wsparcia Szkoły Podstawowej Chocimska oraz Liceum Chocimska, dodając autorskie programy i metody pracy.

Co nas wyróżnia?

To, co nas wyróżnia, to stworzenie środowiska rozwoju i pracy, przygotowującego do realiów współczesnego, zmieniającego się świata, ale także zmieniających się potrzeb i sposobów nauki młodych ludzi.

Wyróżnia nas przede wszystkim:

Obejrzyj prezentację
z Dnia Otwartego

Podążamy za pasjami

Jesteśmy miejscem, gdzie edukacja staje się pasjonującą podróżą, dostosowaną do Waszych indywidualnych potrzeb i stylów nauki.

Nie zapominamy o kompetencjach miękkich

Ogromny nacisk kładziemy na wyposażenie Was w umiejętności z zakresu kompetencji miękkich czyli: pracy zespołowej, aktywnego słuchania, mediacji czy rozwiązywania konfliktów.

Stawiamy na praktykę

U nas sprawą wielkiej wagi są praktyczne umiejętności, które przydadzą się Wam nie tylko w szkole, ale również w życiu codziennym i przyszłym zawodowym.

Dbamy o zdrowie psychiczne

U nas zamiast godzin wychowawczych praktyczne zajęcia ze specjalistami. Nasz silny program wsparcia psychologicznego dba o Wasze zdrowie emocjonalne, zapewniając bezpieczne i inspirujące środowisko.

Należymy do:

Kontakt: